maty SIBU

Deco-Line

 

Pliki do pobrania

zalacznikSeria Deco-Line (5251 KB)    >> pobierz <<

specyfikacje

MINT

Mata dekoracyjna SIBU
SERIA DM MINT


Wymiary arkusza:
2600 x 1000 mm

Dostępna w wersjach:

DM Mint
Art. Nr (bez kleju): 10258
Art. Nr (z klejem - mata samoprzylepna): 10262



 

Mata wysyłana jest w formie zrolowanej , jednak po otrzymaniu należy ją rozwinąć , gdyż nie powinna być długo w takiej formie przechowywana.

Termin realizacji do 2 tygodni.

 

 

Opis charakterystyki:

legenda

na Mata bez kleju. sa Mata z klejem, mata samoprzylepna.
wet Mata nadaje się do pomieszczeń wilgotnych. print Mata nadaje się do druku, możliwy dodatkowy nadruk.
half wet Mata nadaje się do pomieszczeń wilgotnych, ale nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą. (nie nadaje się np. na blaty) flame Wersja maty bezklejowej jest samogasnąca. Produkt spełnia niemiecką normę przeciwpożarową DIN 4102
pva

Klejenie maty za pomocą klei PVA:

Klej polimerowy przeznaczony do klejenia drewna i materiałów drewnopochodnych, papieru, kartonu, ceramiki, tworzyw sztucznych, styropianu, skóry, ciężkich oklein ściennych.

faktura Faktura maty zawsze równoległa do dłuższej krawędzi arkusza.

Maty Sibu to towar najwyższej jakości nadający wnętrzu ton nowoczesności. Doskonała propozycja na ekstrawagancką dekorację mieszkania. Zastosowanie mat jest wszechstronne, można je zastosować zarówno jako dekorację pomiędzy szafki górne a dolne w kuchni, a także w drzwiach do szafy, na ściany, do barów itd. Charakteryzują się bardzo dużą elastycznością, można je stosować zarówno na powierzchniach pionowych, poziomych, oraz zakrzywionych.

Maty Sibu można zastosować do dekoracji przeróżnych powierzchni, począwszy od ścian poprzez meble, a także na giętych elementach kuchni jak np. barki, panele ścienne, fronty i inne. Materiał łączy wysokie walory estetyczne i użytkowe. Maty Sibu wykonane są z odpornego tworzywa sztucznego, które imituje skórę, aluminium czy stal nierdzewną. Są bardzo elastyczne.

Wyroby firmy Sibu są materiałami typowo dekoracyjnymi. W odróżnieniu od laminatów nie są odporne na rysowanie i dlatego nie mogą być stosowane na blaty robocze. Większość mat dobrze znosi warunki o podwyższonej wilgotności (meble łazienkowe) należy jednak unikać bezpośredniego, długotrwałego kontaktu z wodą. Nie wskazane jest również zastosowanie w miejscu o dużym nasłonecznieniu.

Najważniejszą zaletą prezentowanych mat jest łatwość obróbki. Do cięcia potrzebny jest tylko i wyłącznie nóż do tapet. Wystarczy lekkie nacięcie od strony dekoracyjnej i zgięcie płyty w naciętym miejscu. W efekcie płyta pęka w miejscu nacięcia, pozostawiając gładki brzeg. Nie pozostają przy tym żadne zadry. Do zalet tych materiałów należy również zaliczyć to, że są bardzo lekkie.